×

Діяльність РДА

Район сьогодні

У СУНКАХ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО АМБУЛАТОРІЇ

16 Жовтня 2020, 09:33

На умовах співфінансування на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у селі Сунки завершується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
 Відповідно до експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області кошторисна вартість об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 33, в с.Сунки Смілянського району» становить 5754,848 тис.грн.
 Для забезпечення реалізації на території району цього проекту на умовах співфінансування з бюджету Смілянського районного виділено субвенцію у розмірі 571,682 тис. грн. та з бюджету Сунківської сільської ради – 85,0 тис. грн.
Замовником будівництва амбулаторії – управлінням капітального будівництва Департаменту будівництва Черкаської ОДА готується декларація про готовність об’єкта до експлуатації.
На цей час завершені всі будівельні роботи. Приміщення амбулаторії має сучасний вигляд і ззовні і всередині.
Триває благоустрій прилеглої території, завершити який допомагають директор ПРАТ «Малобузуківський гранкар’єр» Володимир Ніжніков та начальник дорожньо-будівельної дільниці ТОВ «Ростдорстрой» Камянського району Микола Удалов.
Голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко постійно тримала на контролі та неодноразово відвідувала будівництво амбулаторії на різних її етапах. На сьогоднішній день, зазначає голова РДА, залишилось не багато, але теж не менш важлива справа – благоустрій навколо амбулаторії.
Валерія Бандурко висловила подяку меценатам за те, що в черговий раз відгукнулися на допомогу: «Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво, активному та дієвому Сунківському сільському голові Володимиру Дорошенку та таким небайдужим людям як Володимир Ніжніков і Микола Удалов невдовзі відвідувачі закладу зможуть відчути позитивні якісні зміни медичної реформи».
За словами Сунківського сільського голови Володимира Дорошенка, який доклав чимало зусиль для будівництва медичної установи, виявилось багато бажаючих працювати у таких приємних та сучасних умовах. Приміщення обладнане за новітніми стандартами, підготовлене для роботи двох лікарів сімейної медицини, встановлено сучасне комп’ютерне обладнання, підключене до мережі Інтернет. А це означає, що якісні медичні послуги стануть доступнішими для людей, для жителів села.