×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Під час лісокультурної кампанії у Смілянському лісгоспі висадять близько 270 тисяч сіянців

05 Березня 2021, 10:20

Під час лісокультурної кампанії у ДП «Смілянський лісгосп» лісівники висадять близько 270 тис. сіянців та посіють 756 кг насіння лісоутворюючих порід на загальній площі 113,7 га.

З них: сіянців сосни звичайної – 70 тис. шт., дуба звичайного – 144,5 тис. шт., ясена звичайного – 1,4 тис. шт., липи дрібнолистої – 3 тис. шт.; дуба звичайного із закритою кореневою системою – 92,08 тис. шт., дуба звичайного посівним методом – 198 кг, дуба червоного – 13,2 тис. шт., горіха чорного – 37,5 тис. шт., горіха чорного посівним методом – 558 кг.

Лісівники Смілянщини постійно збільшують кількість видів деревних та чагарникових порід. Цьогоріч висаджуватимуть також гледичію колючу, липу дрібнолисту, черешню пташину.

Вирощеного посадкового матеріалу достатньо, аби забезпечити власні потреби та залісн...

Валерія Бадрунко привітала колег з 8 Березня

05 Березня 2021, 10:15

  З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко привітала колег зі святом.

   Висловила багато теплих слів усьому переважно жіночому колективу співробітників та подарувала квіти.

Вітаю з Міжнародним жіночим днем - 8 березня! - Валерія Бандурко

05 Березня 2021, 09:15

Любі жінки, дорогі колеги, подруги!
Вітаю вас з Міжнародним жіночим днем - 8 березня!
На мою думку, у ці святкові дні у серці кожної жінки оселиться гарний весняний настрій.
Хочу побажати усім жінкам, щоб кожна мить життя приносила радість, успіх супроводжував у всіх справах, здоров'я було міцним, рідні та близькі дарували турботу і щастя, а кохані люди – тепло та любов.
Нехай виправдаються всі надії та сподівання, забудуться старі невдачі і відкриються перспективні шляхи до нових можливостей та вершин!
Вічної весни і молодості!
Зі святом!

Валерія Бандурко

РДА та МДА працюватимуть по-новому

05 Березня 2021, 08:57

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні №4298.

«Чинний закон про місцеві держадміністрації, прийнятий 22 роки тому, в умовах децентралізації втратив свою актуальність і потребує змін. Саме тому Мінрегіон спільно з народними депутатами розробив новий законопроєкт, який передбачає чітке розмежування повноважень за ключовими напрямками, а також питань формування та організації діяльності обласних та районних державних адміністрацій», – пояснив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

Необхідність прийняття цього закону обумовлена тим, що після зміни адміністративно-т...

Триває мистецький проект «Леся Українка: 150 імен»

04 Березня 2021, 10:34

2021 рік є ювілейним роком Лесі Українки, який в Україні відзначають на державному рівні. Чимало подій та заходів довкола життя і творчості Лариси Косач-Квітки об’єднані в масштабному мистецькому проекті «Леся Українка: 150 імен». У межах проекту: опера «LE», дискусії та обговорення, презентація 14 томів творів Лесі Українки, флешмоб, брендбук, а також двотижнева виставка.

Експозиція розрахована на величезну аудиторію: цікава і дітям, і дорослим, і літераторам, і тим, хто нічого про Лесю Українку не знає і прийде подивитися. Виставку можна відвідати з дотриманням карантинних умов з 26 лютого до 8 березня включно — безкоштовний вхід відкрито за онлайн-реєстрацією на сайті: 150imenlesi.org/registration. Обирайте час, коли вам зручніше відвідати виставку, та приходьте в Український дім.

...