×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Друга група в дошкільному дитячому закладі Макіївки

27 Серпня 2012, 13:15

   Дитячий садок – є першим закладом в житті кожної людини, в якому діти починають брати перші ази навчання і виховання. На сьогоднішній день в Смілянському районі продовжує набирати оберти тенденція відкриття нових дитячих садків та відкриття нових груп. Із 14 відновлених на Черкащині дитсадків два — у Смілянському районі (с-ще Холоднянське, с. Мала Смілянка). Голова райдержадміністрації Сергій Зайцев особисто переймається проблемами підростаючого покоління. Нещодавно він відвідав дошкільний заклад села Макіївка, де проводяться ремонтні роботи. – На щастя, відбувається процес збільшення діток, які потребують дошкільного виховання. Це, на мою думку, надзвичайно позитивно і ми повинні забезпечити їх місцями у дитячих садочках, - зазначив Сергій Анатолійович, я вдячний сільським головам, які переймаються цими питаннями.
  -    Оскільки у нас збільшилась кількість діток, то з’явилась необхідність відкриття додаткової групи, - розповідає Макіївський сільський голова Леонід Параскевич. – На сьогодні у селі – 68 дітей, які потребують дошкільного виховання – тож проводимо ремонтні роботи у приміщенні, яке тривалий час не використовувалося. Ми звернулися за допомогою до керівництва району. За сприяння голови районної державної адміністрації Сергія Зайцева було виділено 20 тис. грн. з районного бюджету на ремонтні роботи. Також для цього ми задіяли 100 тис. грн. власних коштів.
   На початку вересня в селі планується відкриття другої групи. На теперішній час дитячий садок працює однією групою на 22 місця, але в майбутньому відкриття другої групи дасть можливість збільшити кількість маленьких відвідувачів ще на 22 особи, що в загальній сумі складатиме 44 дитини.

                                                                                                                                      Відділ з питань внутрішньої політики апарату РДА