×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вітання голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба та голови Черкаської обласної ради Валерія Черняка з нагоди Дня незалежності України

24 Серпня 2012, 11:27

Шановні черкащани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої держави – Дня незалежності України!
Ця визначна дата золотою сторінкою увійшла в історію української держави, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила вікові демократичні прагнення до національного відродження, свободи, економічного зростання та культурного піднесення.
Незалежність – це не дарована даність, а вимріяна та виборена сотнями поколінь реальність, яка відтворює загальнодержавну ідею духовного оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України, а разом з нею і Черкащини, як демократичної, правової, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.
21 рік – термін не великий в історії країни. Проте, якщо на початку цього періоду лежить точка відліку, то сьогоднішня дата – це слушний привід замислитися звідки ми вийшли і куди прийшли. Що з намірів та планів реалізовано за цей час.
Сьогодні в нас закріпилися позитивні тенденції розвитку області в соціально-економічній, суспільно-політичній та культурній сферах.
Ми збираємо рекордні врожаї, відкриваємо нові школи, відроджуємо історичні пам’ятки, шануємо своє героїчне минуле і дбаємо про краще майбутнє нашого спільного дому.
І День Незалежності повинен стати запорукою нашого вільного, заможного та щасливого життя як у найближчій перспективі, так і для прийдешніх поколінь.
Тож давайте разом працювати задля того, щоб наша країна була могутньою, демократичною та справедливою. І нехай Господь благословляє усі наші справи.

З Днем Незалежності вас, шановні черкащани!
Слава Черкащині!
Слава Україні!

Голова обласної державної                     Голова обласної ради
адміністрації, Герой України                  Валерій Черняк
Сергій Тулуб