×

Діяльність РДА

Район сьогодні

День села відзначили в Малому Старосіллі

23 Серпня 2012, 10:57

  Вже більше трьохсот років своєї історії налічує село Мале Старосілля Смілянського району. Цього року його жителі дружно готувалися до відзначення свята. Організували виставки і кошики достатку. Місцеві майстрині Віра Холоденко, Любов Петренко та Марія Мазовецька представили широкому загалу власноруч створені вишиті картини та вишиванки. Мешканцями свого села пишається сільський голова Малого Старосілля Таїсія Вікторжевська, яка зазначила, що жодного дня не шкодувала, що доля занесла її саме сюди. Далі ж на всіх селян чекав концерт і подарунки від шанованих гостей. Яскравий водограй місцевих талантів змінювався виступами людей, які мають безпосереднє відношення до життя малостаросільці. Це і їх місцеві депутати, і священник, і сільський голова і навіть голова адміністрації. Сергій Зайцев не звик ігнорувати важливі для селян дати. Він перший гість на їх урочистостях. Адже саме за ініціативи голови адміністрації такі світа як дні села і відродили на Смілянщині. Другий рік поспіль – їх збирає дружне родинне коло. За традицією Сергій Зайцев не прийшов у гостину до малостаросільців без подарунку. Привіз дитячому садочку новенький пилосос та отримав від вдячного населення коровай та грамоту. Свого очільника району люди цінують – на добро віддячуючи добром.
  Та все ж  яке свято без музики, пісень і танців. Звісно, це було б не так цікаво. Тож малостаросільці підготували і те  й інше, доповнивши повну картину свята жартами та гуморесками. Визначили і кращу садибу села, і наймолодшого мешканця знайшли, і найстаршого. Найактивніші члени громади також без нагород не залишились. Самі ж люди наголошують – ні дня не пошкодували про те, що народились і живуть саме у Малому Старосіллі. Свою малу батьківщину цінують, говорять – кращого годі й бажати.
 Мабуть більше будь-яких слів про той чи інший населений пункт говорять саме його мешканці. Своєю щирістю, добротою та вдячністю.

Вікторія Яшина. ТРК «Сміла ТВ»