×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вітання голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба та голови Черкаської обласної ради Валерія Черняка з нагоди Дня Державного Прапора України

23 Серпня 2012, 09:34

Шановні черкащани!

  Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Державного прапора України!
  Український прапор – це символ поваги до багатовікової історії нашого народу. Це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам'ять про героїчне минуле і прагнення до кращого майбутнього, це – гордість, слава і велич нації.
  Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Нехай же і зараз ці благородні кольори стануть тією об’єднавчою силою, яка приведе неньку-Україну до процвітання й достатку.
  У цей святковий день бажаємо всім краянам добра, мужності, щастя й взаємної шани. А Державний прапор нехай гордо майорить над нашою рідною Черкащиною та над усією Україною і додає нам усім сили й натхнення для розбудови рідної держави.

Голова обласної державної                         Голова обласної ради
адміністрації, герой України                         Валерій Черняк
Сергій Тулуб