×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Олімпійські ігри у ДОТ "Тимурівець"

30 Липня 2012, 15:03

  У Лондоні – столиці Великобританії стартували чергові, вже тридцяті за рахунком олімпійські ігри. Учасники другої зміни дитячого оздоровчого табору «Тимурівець»  вирішили не відставати від своїх спортивних кумирів. Спортивну витривалість потрібно гартувати з дитинства, знає про це і малеча Смілянського району.
  Для них – юних малюків, школярів – навіть дитячі олімпійські ігри у таборі – це вже подія. Тож і ставляться вони  до неї з усією притаманною дітям відповідальністю. Під керівництвом вожатих на запланований заздалегідь майданчик діти марширували дружно й завзято. Адже стройова підготовка у справжнього професійного спортсмена має бути на найвищому рівні.
  Чотири загони сформували учасники вже другої зміни дітлахів у «Тимурівці». До початку змагань музична пауза затяглася майже на годину. Кожен поспішав то танець показати, то акробатичними переворотами публіку потішити. До складу суддівської бригади увійшли: начальник відділу у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Маслюк, директор табору «Тимурівець» Ольга Гула, директор обласного центру«Спорт для всіх» Василь Кузьменко.
  Ще до початку змагань гості з Обласного центру «Спорт для всіх» вручили малечі цінні призи. М’ячі, розвиваючі ігри та інший спорт інвентар. Ользі Гулій, як господарці змагань нічого іншого не залишалось як попередити дітей – доки подарований інвентар не використають – додому не відпустять. Далі ж - всі розійшлися по місцях. Паралельно з олімпійськими іграми у «Тимурівці» розпочато сезон плавання у басейні. Майстер клас на воді з інструктором малеча готова була повторювати до безкінечності. У таку спеку – плавання не лише корисна, а й життєво необхідна справа.
 Хтось стрибки в довжину освоював, хтось на скакалці бали заробляв, а хтось, навіть за час літнього відпочинку не забув що воно таке «віджимання». Адже за зміну вони так оздоровились, що хоч завтра на літак до Лондона і гайда за перемогою. Достойній зміні лишилось єдине - хіба що трохи підрости.

За матеріалами ТРК "Сміла ТВ"

IMG_7857