×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відбулося засідання дорадчого органу

26 Липня 2012, 15:15

  В Смілянській райдержадміністрації діє дорадчий орган - постійно діюча робоча комісія з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. В засіданні беруть участь представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення Смілянської районної державної адміністрації, відділу дільничних інспекторів Смілянського МВ (з обслуговування міста Сміла та Смілянського району) МВС України в Черкаській області.
  На засіданнях Дорадчого органу розглядаються матеріали про стан сімей, які опинилася в складних життєвих обставинах (за потребою сім’ї запрошується на засідання). Колегіально приймається рішення про взяття сімей під соціальний супровід. Обговорюються питання здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, приймається рішення щодо продовження або припинення соціального супроводу. Всі суб’єкти соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих ситуаціях надають центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відомості про виявлені сім’ї, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Центром соціальних служб спільно з іншими відділами та службами, які опікуються сім’ями вищезазначеної категорії, обов’язково здійснюється соціальне інспектування нововиявлених сімей з метою обстеження житлово-побутових умов проживання, морального, психологічного, фізичного стану членів сім’ї, умов виховання дітей, забезпечення захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів.
   Робочою комісією Дорадчого органу розглядаються результати соціального інспектування та колегіально приймаються рішення щодо подальшої соціальної роботи з виявленими сім’ями.
   Чергове засідання дорадчого органу нещодавно відбулося в райдержадміністрації. Серед питань порядку денного: здійснення соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах; проблемні питання родини, які потребують терміново вирішення; включення до Загального банку даних та взяття під супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. В засіданні взяли участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Маслюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Зоя Баранюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Івоненко, соціальні працівники населених пунктів району та інші.
   Родини, питання яких піднімалися на засіданні, були проінспектовані соціальними працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цього року за соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича до районного центру було прийнято на роботу 17 соціальних працівників, щоб підвищити рівень соціального обслуговування населення. Кожний соціальний працівник, за свій короткий термін зміг оглянути та доповісти про кожну кризову сім’ю, що належить до його території обслуговування.
   Дорадчий орган одноголосно включив до Загального банку даних 4 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та 3 сім’ї, вирішили взяти під соціальний супровід.

Відділ з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації