×

Діяльність РДА

Район сьогодні

В районі відбудеться кубок Партії регіонів з футболу

26 Липня 2012, 10:37

  25 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання федерації футболу, на якому розглянуто питання підбиття підсумків першого кола Чемпіонату Смілянського району з футболу та проведення щорічного Кубку Партії регіонів та початок другого кола Чемпіонату Смілянського району з футболу.
  Підбиваючи підсумки першого кола Чемпіонату, голова федерації футболу Микола Пехітов зазначив – в період першого кола проведено 43 матчі, фінансування яких проведено за рахунок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  Учасники зібрання обговорили питання проведення щорічного Кубку Партії регіонів з футболу, який відбудеться 11 серпня. Змагання заплановані на двох зонах одночасно в селах Ротмістрівка та Балаклея. Фінал чемпіонату відбудеться 24 серпня в селі Березняки. На сьогоднішній день виявили бажання грати 9 команд.
  Також на засіданні федерації футболу району одноголосно вирішили розпочати друге коло чемпіонату 1 вересня та продовжити змагання згідно з календарним планом.

Відділ з питань внутрішньої політики апарату РДА