×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Діяльність робочої групи райдержадміністрації приносить результати

26 Липня 2012, 10:08

  Робочою групою райдержадміністрації з питань дотримання законодавства про працю та легалізації тіньової зайнятості населення Смілянської райдержадміністрації протягом червня-липня здійснено виїзди в населені пункти району, в ході яких обстежено 15 підприємців в населених пунктах району, зокрема, в селах Балаклея, Ротмістрівка, Ташлик, Холоднянське, Плескачівка, Залевки та Сунки.
Виявлено порушення:
с. Ротмістрівка (кафе): з одним працівником не заключна трудова угода. Державним інспектором праці складено акт, припис і матеріали передано в суд.
с. Ташлик (столярний цех): 10 працівників працювали без трудових угод, працівникам не проведено медичні огляди, не проводяться інструктажі з охорони праці, не проведена атестація робочих місць, не розроблені інструкції з охорони праці. Видано припис щодо усунення порушень з охорони праці, Державним інспектором праці складено акт, припис і матеріали передано в суд.
с. Холоднянське (магазин Санта-марія): з одним працівником не заключна трудова угода. Підприємця викликано до Державного інспектора праці.
с. Холоднянське, с. Залевки (оптова база, магазин): 4 працівника працювали без трудових угод. Державним інспектором праці складено акт, припис і матеріали передано в суд.
с. Залевки (пилорама): 11 працівників працювали без трудових угод, працівникам не проведено медичні огляди, не проводяться інструктажі з охорони праці, не проведена атестація робочих місць, не розроблені інструкції з охорони праці. Підприємцю встановлено терміни виправлення порушень законодавства про працю.
с. Балаклея (пилорама): 5 працівників працювали без трудових угод. Після попередження підприємець заключив 5 договорів з найманими працівниками.
  З початку року  станом на 13.07.2012 робочою групою: здійснено перевірок -  193, виявлено порушень – 153, легалізовано -  144.


За інформацією управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації