×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Представники сільської інтелегенції Смілянського району взяли участь у форумі

25 Липня 2012, 10:56

  В Городищенському районі нещодавно відбувся форум сільської інтелегенції, де очільник області зустрівся з сільською інтелігенцією та провів форум, на який були запрошені делегації працівників освіти, культури та охорони здоров’я Городищенського, Кам’янського,  Шполянського та Смілянського районів. Делегацію від Смілянщини очолив голова райдержадміністрації Сергій Зайцев.
   Зустріч такого формату вже відбулася в Чорнобаії з представниками сільської інтелігенції Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів, тому, зазначив голова ОДА Сергій Тулуб, сьогодні ми хочемо почути і вашу думку: про проблеми  села, про розвиток тих закладів і галузей, які ви представляєте, про роботу влади зокрема.
  Потому голова облдержадміністрації запросив усіх учасників зібрання до конкретної розмови щодо стану справ на місцях. І висловив сподівання,  що відверта  дискусія допоможе визначити шляхи реформування черкаського села та сприятиме духовному відродженню Шевченкового краю.
  Зокрема, завідувач Березняківського фельдшерсько-акушерського пункту Смілянського району ЛИТВИН Тетяна Дмитрівна розповіла, чим сьогодні живе медицина на селі. Тетяна Дмитрівна відмітила тісну співпрацю  з сільською радою та керінвицтвом районної влади».
  На завершення, Сергій Тулуб подякував за відверту розмову та запевнив, що ця зустріч не минула даремно.
  За вагомий внесок у розвиток галузей кращі освітяни, медики та працівники закладів культури отримали від голови ОДА нагороди та цінні подарунки. Серед них були преставники сільської інтелеганції Смілянського району: завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Балаклея Смілянського району КОВАЛЕНКО Олена Олексіївна; вчитель фізичного виховання Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Євгенії Гуглі Смілянської районної ради ТКАЛЕНКО Юрій Володимирович; керівник народно-аматорського колективу «Санжари», директор будинку культури с. Санжариха Смілянського району ГОНЧАРЕНКО Василь Савович.


Відділ з питань внутрішньої політики апарату РДА