×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Збори громадян відбулися в Мельниківці

24 Липня 2012, 16:39

   Завершення першого півріччя року є приводом для звітування перед громадою села. З метою більш широкої інформованості населення про стан справ та залучення громадськості до участі у вирішенні питань місцевого самоврядування  в селі Мельниківка відбулися збори громади. Під час зборів присутні заслухали звіт голови села Володимира Ховайби  про соціально-економічний розвиток населеного пункту у звітному періоді та найважливіші завдання, поставлені на найближчий період.
  Мельниківка розташована за 20 км від міста Сміла, має 791 двір, населення – 719 осіб. На території сільської ради діють СТОВ «Мельниківське», селянсько-фермерське господарство «Арата», три торгові точки, загальноосвітня школа, сільський будинок культури, бібліотека, ФАП та відділення зв’язку.
  У зборах громадян взяли участь голова Смілянської районної ради Олег Косенко та перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Віктор Золотоверхий. На загальні збори громадян зійшлося достатньо людей. Мельниківський сільський голова Володимир Ховайба у своєму виступі зосередився на головних досягненнях за останні пів року. Жителі Мельниківки активно обговорили перспективи розвитку села, проаналізували стан надходження коштів до сільського бюджету та їх використання, розглянули інші актуальні питання.  Особлива увага приділялася регулюванню земельних відносин та наповненню бюджету.
  Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Золотоверхий дав роз'яснення і рекомендації щодо вирішення окремих проблемних питань. Особливу увагу звернув на впровадження соціальних ініціатив Президента України, а особливо їх адресність. Люди отримали вичерпну інформацію щодо  отримання безкоштовних телетюнерів громадянами пільгових категорій, збільшення пенсій в поточному році та багато іншого.
  Проблемним питанням в селі є екологічна ситуація, а саме стихійні сміттєзвалищя у посадках та біля залізничних колій. Не менш важливим питанням є розоорювання захисних смуг. Найближчим часом заплановано освітлення вулиць, ремонт братської могили, реставрація  доріг села та багато іншого. Пожвавлення серед учасників зібрання викликало питання роботи сільського будинку культури, який знаходиться в аварійному стані. Також під час зібрання розглянуто питання встановлення сум місцевих зборів. Питання вирішено колегіально, встановлено щорічний збір в розмірі 50 грн. з одного домоволодіння.
  Голова Смілянської районної ради Олег Косенко запевнив, що районна влада, поставивши перед собою мету узагальнити та вивчити існуючі проблеми на сільських територіях, і надалі спрямовуватиме максимум зусиль на їх позитивне вирішення.

Відділ внутрішньої політики апарату РДА