×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Експрес-новини

23 Липня 2012, 15:51

   23 липня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев провів зустріч з начальником дорожньо-ремонтного пункту № 3 філії Черкаської дорожньо-експлуатаційної дільниці Володимиром Назаренком щодо утримання доріг республіканського значення.
  Цього ж дня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев провів зустріч з керівництвом Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані, щодо виконання положень Меморандуму про співпрацю райдержадміністрації, районної ради з громадською організацією.
  Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Золотоверхий взяв участь у нараді щодо підведення підсумків роботи міжрайонної прокуратури за 1 півріччя 2012 року.
  20 липня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев провів нараду з сільськими головами, на якій розглянуто питання благоустрою населених пунктів, зокрема наголошувалося що першочерговим завданням є ремонт доріг та впорядкування зупинок громадського транспорту.
  Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Золотоверхий спільно з комісією райдержадміністрації з обстеження спеціалізованих підприємств та їх приймальних пунктів, що здійснюють операції з металом обстежили пункт прийому чорних та кольорових металів ТОВ ВП «Вторметал» в с. Балаклея на відповідність встановлених умов і правил здійснення операцій з металобрухтом.

Відділ з питань внутрішньої політики апарату РДА