×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Створюються нові робочі місця

16 Липня 2012, 15:57

  Сприяння ефективній зайнятості населення та створення нових робочих місць – один із напрямків соціальних ініціатив, запропонованих Президентом України Віктором Януковичем. У селі Гуляйгородок  на границі Черкаського та Смілянського районів проживає небагато селян. Значна частина працездатного населення села працює в компанії "МАІС", у оренді якої знаходиться 360 гектарів землі. Керівництво компанії не стоїть осторонь проблем села, на чому неодноразово наголошує голова адміністрації Сергій Зайцев. Тут навіть звернень від селян не чекають. Вже відремонтовано окремі місцеві дороги, зокрема до кладовища, реставровано обеліск слави, відновлено електролінії та освітлення кооперативу «Черешня» колишнім працівникам черкаського «Азоту», здійснюються інші заходи з благоустрою територій населеного пункту.
  На сьогодні підприємство має широкий спектр діяльності, це розведення і відгодівля кролів, вирощуванням саджанців горіхів, фундуку. Мають у своєму підпорядкуванні чимало територій засіяних кукурудзою, соняшником, соєю, саджанцями яблунь та інших культур. Майже три тисячі кроликів, каліфорнійської, новозеландської та породи фландр вже мешкають на підприємстві.  Підприємство співпрацює із семи районами Черкащини: Золотоніським, Чигиринським, Драбівським, Тальнівським, Смілянським та Черкаським.
  Вже зараз в компанії реєструються ферми, які будуть готові приймати тварин. Триває будівництво кормоцеху. Для потреб підприємства облаштовано власну пилораму. Директор ТОВ АПК «МАІС» Сергій Осадчий зазначає, що в планах працевлаштувати не тільки жителів Гуляйгородка, а й навколишніх сіл. Зокрема, до найближчого села Голов’ятине всього три кілометри. Тож додатково буде створено близько 50 робочих місць, обіцяє директор компанії. У планах підприємства розведення курчат та індиків, вирощування абрикос та угорської сливи.
  Голова райдержадміністрації Сергій Зайцев бачить у роботі підприємства перспективу, бажання працювати та науковий підхід. У рамках свого візиту на підприємство, Сергій Анатолійович зазначив: «Велике значення на сьогодні має те, що підприємство досить активно співпрацює з територіальною громадою, допомагає у вирішенні соціальних питань». Голова райдержадміністрації висловив слова вдячності керівництву підприємства та запевнив, що буде всіляко сприяти його розвитку і діяльності з працевлаштування населення.

Відділ з питань внутрішньої політики апарату РДА