×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Навчання для соціальних працівників відбулося в райдержадміністрації

12 Липня 2012, 09:37

  Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, з метою покращення надання послуг найуразливішим верствам населення, на Смілянщині - введені нові посади працівників соціальної роботи. У їх повноваження входять робота з кризовими сім’ями, неповнолітніми порушниками, контролю за ситуацією у соціально нестабільних родинах. У Смілянському районі вже з червня соціальні працівники мають постійне місце роботи та закріплені за тією чи іншою сільською радою. Окрім спілкування з людьми та відвідинами їх домівок з метою контролю ситуації, що складається  у кризових сім’ях, працівники соціальної служби ведуть ще й рутинну паперову роботу. Адже всі дані про родину мають нотуватися з метою порівняння даних.
Соціальні працівники мають справу не лише з неблагополучними сім’ями, а й з дітьми-інвалідами та  прийомними сім'ями.  Для того щоб один спеціаліст охоплював близько 1500 осіб, районним центром соціальних служб здійснено їх розподіл по населеним пунктам Смілянщини.
   Аби у кризовій життєвій ситуації та при проблемах у новій діяльності вони не розгубились та могли надати підшефним необхідну психологічну та моральну допомогу, працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводяться відповідні навчання та семінари. Нещодавно в приміщені Смілянської райдержадміністрації відбулося чергове зібрання для соціальних працівників району. Під час навчання розглянуто декілька тем: соціальні ініціативи Президента України; введення нових посад, щодо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, навчання з інформації, які будуть перебувати на контролі; порядок надання соціальних послуг населенню району; правила зберігання документів; категорії людей та сімей, які потребують допомоги, а також види соціальних послуг.
   Робота складна, та втім, ті, хто її обрав запевняють – шкодувати не збираються. Адже головна метою вважають – допомогу людям, які без сторонньої допомоги повноцінно жити просто не вміють.

За матеріалами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та ТРК "Сміла ТВ"