×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Голова РДА провів співбесіди з сільськими головами

11 Липня 2012, 09:39

  Взагалі то будь який бюджет небезмежний. Наскільки добре пропрацював – настільки більше і коштів матимеш у кишені. Часто при виконанні великих об’ємів основний бюджет потребує і додаткових надходжень. Співбесіди з сільськими головами стосовно надання субвенцій районному бюджету пройшли  у Смілянській райдержадміністрації.
  За результатами першого півріччя районний бюджет Смілянщини виконано на 138,8 відсотка. Згідно з Бюджетним кодексом це дало можливість провести уточнення бюджету за результатами звітного періоду. Уточнення у Смілянській райдержадміністрації провели загалом по окремих сільських радах. В результаті виникла реальна необхідність і потреба провести співбесіди з сільськими головами аби обговорити питання надання субвенцій районному бюджету.
  Вже зараз у райдержадміністрації приблизно розрахували, на які саме статті кошти будуть розподілені. Це  енергоносії, якими район не у повній мірі забезпечений, а також медицина, харчування, освіта, та інші програми.
  Сільські ради - лідери по виконанню і наданню субвенцій – це  Носачівська,  Костянтинівська і Плескачівська. Загалом же у фінансовому управлінні райдержадміністрації зауважують: з розумінням до питання поставились всі керівники сіл. Знають, що кожна цифра не береться з нікуди. Спільний вклад формує більші можливості району. Також, зауважимо, Смілянський район отримав майже мільйон чотириста тисяч гривень. Цьому сприяло виконання доручення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба на переукладання угод на право користуванням земельними ділянками до 4,5 відсотків та  проведення індексації нормативно-правової оцінки земельних ділянок.
  Бюджет на Смілянщині планують виконувати і в подальшому. Мають для цього всі перспективи. Район ні в якому разі не буде пасти задніх на обласному рівні, запевняють його керівники.

Вікторія Яшина, ТРК "Сміла ТВ"