×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Підведено підсумки оздоровлення за червень 2012 року

02 Липня 2012, 16:32

  Завершився червень, але літня оздоровча кампанія триває.  Нараду щодо підведення підсумків проведення оздоровлення та відпочинку дітей протягом червня 2012 року нещодавно зібрала заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко.
  У Смілянському районі станом на 25.06.2012 на забезпечення літньої оздоровчої кампанії дітей витрачено усього 287 905 грн.,  забезпечено відпочинковими та оздоровчими послугами 1834 дитини, що складає 61% до загальної кількості дітей від 7 до  16 років за даними управління статистики в Смілянському районі.
  Під час організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням належна увага приділялася створенню оптимальних умов для безпечного та ефективного перебування в них дітей. Директорами пришкільних таборів з денним перебуванням організовувалася робота відповідно до нормативно-правових актів. Належним чином забезпечувалося харчування дітей, виховна робота, організація походів та екскурсії. В обов’язковому порядку були проведені інструктаж з техніки безпеки дітей.
  Робота відділів та служб райдержадміністрації була направлена на забезпечення охоплення дітей шкільного віку оздоровчими та відпочинковими послугами не менше середнього обласного показника.
  В пришкільних таборах з денним перебуванням охоплені відпочинком 1592 учні, що становить 77,1% від загальної кількості учнів, які підлягають оздоровленню. Протягом літньої оздоровчої кампанії дітей планується 100% оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 Фінансування діяльності пришкільних дитячих закладів відпочинку відбувалося в відповідності до зведеного кошторису відділу освіти райдержадміністрації на 2012 рік, яким передбачено  виділення коштів  із розрахунку  середньої вартості харчування  на одну дитину:
-    діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування – 11 гривень;
-    діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 8,17 гривень.
  За рахунок коштів державного бюджету за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено оздоровлення в УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек» 6 дітей, що потребують підвищеної соціальної уваги.
  За часткової оплати вартості путівки за рахунок батьківських коштів оздоровлено в МДЦ «Артек» 7 дітей району, що потребують підвищеної соціальної уваги.
  У серпні за рахунок коштів обласного бюджету та сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації планується оздоровити в ДОТ «Факел» 11 дітей району.
 Учні, що відпочивали в пришкільних таборах з денним перебуванням, були забезпечені повноцінним трьохразовим харчуванням, в таборах праці та відпочинку з денним перебуванням дітей - двохразовим .  
  У Смілянському районі значна увага приділяється питанню збереження та розширення мережі літніх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, недопущення перепрофілювання ДОТ «Тимурівець» або використання не за призначенням. Мережа пришкільних таборів з денним перебуванням склала 49 таборів (у 2011 році - 46) :  з денним перебуванням дітей – 26; праці та відпочинку з денним перебуванням дітей – 23. В них функціонували 3 профільні зміни ( спортивна - «Котигорошко» на базі Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Є.Гуглі, спортивно-танцювальна «Старт-грація» в Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, екологічна –«Лісовичок» - на базі Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2). Період відпочинку в усіх 49 закладах становив 14 календарних днів відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА