×

Діяльність РДА

Район сьогодні

ВІДЗНАЧИЛИ ВАЖЛИВЕ ДЕРЖАВНЕ СВЯТО

27 Червня 2012, 12:21

  Відбулися урочистості з нагоди дня Конституції - основного закону України, який було ухвалено 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.
  Джерелом права будь-якої держави є Конституція. Її ще називають Основним законом, який закладає підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Конституція - це своєрідний суспільний договір, у якому народ визначає основні напрямки свого подальшого розвитку та існування, гарантії прав та свобод громадян у суспільстві. Українська Конституція - одна з найдемократичніших у Європі, одна з наймолодших, вона поєднала у собі найкращі здобутки світового політикуму.
  Привітали присутніх зі святом голова районної ради Олег Косенко та перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Золотоверхий.
Чудовий настрій подарували глядачам солісти районного Будинку культури Тетяна Бреус Людмила Черненко, Світлана Кривошея, Василь Гончаренко разом зі своїм директором Наталією Присяжною, народний аматорський ансамбль української пісні «Дивограй» РБК, солісти Великояблунівського Будинку культури І.Котович та Холоднянського - П.Пастушенко.
  Основний закон нової вільної України, насамперед, задекларував ті демократичні перетворення, що відбулися. Він не лише своїм змістом, а самим фактом свого існування перекреслив авторитарне минуле та дав початок новій історії України.
День Конституції ми не повинні сприймати як свято на честь нормативного акту. Ми повинні його сприймати як день затвердження наших прав і свобод. День ствердження того, ? як зазначено у статті 3 Конституції України ? що “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.

Тетяна Бантиш

IMG_7665