×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Експрес-новини

11 Квітня 2012, 16:57

   13 квітня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев взяв участь у проведенні Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в селі Ташлик з метою впорядкування території населеного пункту.
   Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації В.Підмогильною, педагогічним та учнівським колективом Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів взяла участь у висадці кущів троянд в рамках проведення місячника з благоустрою територій.
   Цього ж дня керівник апарату райдержадміністрації Віктор Золотоверхий провів нараду з окремими керівниками сільськогосподарських підприємств району з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та стану справ у галузі тваринництва.

   12 квітня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев спільно з керівником апарату Віктором Золотоверхим провів нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації, в ході якої обговорено підсумки проведення опалювального сезону 2011-2012 року в населених пунктах району.
   Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко провела зустріч зі Смілянською громадською організацією «Чорнобиль», в ході якої напрацьовані спільні заходи відзначення 26-х роковин Чорнобильської катастрофи.

  11 квітня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев спільно з керівником апарату Віктором Золотоверхим провів зустріч з керівниками місцевих засобів масової інформації, обговорено питання оприлюднення засобами масової інформації офіційних матеріалів про діяльність органів влади району.
   Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко провела нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації, головним лікарем ЦРЛ ім.С.Боборинської Олексієм Семенчуком щодо протидії захворюванню на туберкульоз та ВІЛ/СНІД в районі.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату РДА В.С.Артеменко