×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Суботник у "Тимурівці"

09 Квітня 2012, 15:14

  Директор заміського оздоровчого табору Тимурівець Ольга Гула знала – власними силами та за підтримки лише одного помічника робота з благоустрою дитячого табору триватиме щонайменше місяць. Потребували додаткових сил. Кажуть - підтримка прийшла звідкіля й не очікували. Адже  на допомогу табору завітав цілий «десант» помічників з апарату райдержадміністрації. Вони копали, садили деревця та разом робили місце дитячого відпочинку затишним. Адже всі є батьками і переймаються аби дозвілля власних  та не тільки їхніх дітей було повноцінним.  Естетично ж приваблива територія також лише в плюс. Тож саджанці лип та умілі руки майже за годинку перетворилися у затишну алею. Поряд з керівниками відділів економіки, житлово-комунального господарства та керівником апарату деревця саджав і голова адміністрації. Сергій Зайцев запевняє, це не одноразова акція – допомагати «Тимурівцю» ставати ще гарнішим  йому за честь.
  Приємно здивована такою підтримкою Ольга Іванівна лише розводила руками. Існують ще люди здатні на добрі безкорисливі вчинки. Допоміг із саджанцями і директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда.
  Скоро літня пора покличе до тимурівця гомінливих малюків та підлітків. Праця ж дорослих можливо і їм стане прикладом. Адже у  прагненні робити свою маленьку батьківщину привабливою рівні всі її мешканці!

Вікторія Яшина. Олег Салтиков. ТРК "Сміла ТВ"

tumyrivec_2