×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Обговорено план соціально-економічного розвитку на 2012 рік

23 Грудня 2011, 15:53

   Перегортаючи останній листок календаря, ми за традицією аналізуємо прожитий рік та ставимо перед собою нові завдання, які стануть поштовхом до дій та вирішення нагальних проблем...
   Минулого тижня голова райдержадміністрації Сергій Зайцев провів нараду із сільськими головами. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Олег Косенко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко та начальники усіх відділів райдержадміністрації.
   Кожний сільський голова представив план проведення заходів, передбачених в обласній Програмі «Будуємо нову Черкащину на 2011-2015 роки», районній Програмі «Будуємо нову Смілянщину на 2011-2015 роки» та інших заходів, які спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку району.
   Чимало роботи запланували сільські голови на наступний рік, це і вирішення нагальних питань дошкілля, впровадження енергозберігаючих технологій, вирішення питань із сміттєзвалищами, проведення вуличного освітлення, ремонт та будівництво доріг та багато іншого, що націлено на підвищення добробуту життя сільчан.
   На деяких моментах земельної реформи зупинився начальник міськрайонного управління Держкомзему в м.Сміла та Смілянському районі Азер Мірзоєв та відповів на питання, які цікавили лідерів сільських громад.
   По закінченні наради голова РДА Сергій Зайцев привітав сільських голів з наступаючи Новорічними та Різдвяними святами, побажав їм особистого щастя та невичерпного натхнення у покращенні рівня життя жителів своїх сіл.

Тетяна Бантиш

Фото: Тетяна Бантиш

нарада _з с_льськими головами