×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відслужили молебні за Україну

25 Серпня 2011, 10:51

    24 серпня з нагоди 20-ї річниці незалежності України духовенство Смілянщини відслужило молебень за Україну та український народ. До таких заходів завжди долучаються перші особи району. Ось і цього разу голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев взяв участь у молебні за Україну з нагоди 20-ї річниці незалежності України, що відбулася у Свято-Покровському храмі м.Сміла.
    Сергій Анатолійович зазначив, що цього дня він прийшов до храму разом зі своїми колегами для того, щоб помолитися за державу, якій виповнилось 20 років, і  висловив упевненість у тому, що Господь пошле нашій країні процвітання та благодать.
    Цього ж дня Сергій Зайцев спільно з протоієреєм Свято-Покровського храму отцем Петром Дмитруком взяв участь у освяченні храму в селі Голов’ятине Смілянського району. За сприяння Сергія Анатолійовича тут скоро з’явиться нова святиня. Разом з Сергієм Анатолійовичем у процесі освячення взяли участь голова районної організації Партії регіонів Станіслав Лукирич, сільський голова с.Голов’ятине Олег Руденко.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату РДА В.С.Артеменко

Фото: Сміла ТВ

Moleben