×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Новий спортивний майданчик відкрито в селі Голов’ятине

19 Серпня 2011, 10:20

   Виконуючи завдання Президента України Віктора Януковича та районну програму «Будуємо нову Смілянщину», одним з вагомих кроків місцевої влади на шляху до розвитку спорту в районі стало відкриття багатофункціонального спортивного майданчика в селі Голов’ятине. На урочистості з цієї нагоди зібралися місцеві жителі, зокрема, школярі, учителі, батьки та численні гості.

   Перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олександр Черевко спільно з заступником голови райдержадміністрації Наталією Косенко перерізали символічну стрічку, привітали жителів села з цією урочистою подією та подякували сільському голові Олегу Руденку за вагомий вклад у процес будівництва.

  Олександр Черевко, зокрема, зазначив, що незабаром завершиться будівництво стадіону, який зможе приймати змагання як районного так і обласного значення.

  Наталія Косенко, підкреслила, що спорт є запорукою здоров’я, сили молодого покоління, а це ? майбутнє нашої нації. Завдяки таким майданчикам, які згодом з’являться і в інших селах, на Смілянщині виростуть майбутні переможці спортивних змагань, а можливо й олімпійські чемпіони.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату РДА В.С.Артеменко

Фото: Анна Лисенко

 На фото: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Черевко,заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко перерізають стрічку


Maidanchik