×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

12 Травня 2011, 19:28

З  метою покращення  умов  для  регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим  спортом  різних  соціальних  та вікових  груп  населення за  місцем  проживання  та  в місцях масового  відпочинку, в  районі  з 1 по 30 квітня  відбувся  місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування, ремонту, будівництва спортивних, тренажерних  майданчиків, ігрових,  футбольних полів, простіших  спортивних споруд.
Дякуємо  сільським головам, громаді населених пунктів району та не байдужим до занять  фізичною  культурою  та спортом, вчителям фізичної культури, тренерам ДЮСШ «Старт», які взяли участь  у  місячнику,  навели порядок на спортивних  майданчиках,  футбольних на  ігрових  полях,  простіших  спортивних  спорудах.
За підсумками проведення місячника визначилися кращі сільські ради. I місце – Балаклеївська сільська рада, II місце – Ротмістрівська та Малосмілянська сільські ради, III місце Березняківська сільська рада. Переможці нагороджуватимуться грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Відділ у справах сім’ї, молоді та

спорту райдержадміністрації