×

Діяльність РДА

Район сьогодні

#Велике_будівництво розпочалося на першому новому об’єкті області

03 Березня 2021, 12:05

Розпочалися роботи із поточного середнього ремонту обходу Черкас на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Уманьна ділянці км 29+152 – км 41+265. Ця ділянка – перший новий об’єкт Великого будівництва у 2021 році на Черкащині, інформують в САД області.

Ця ділянка автодороги Н-16 не ремонтувалася понад 40 років. Цього року відновлять 12,1 км цієї дороги, починаючи від повороту на село Геронимівка і до дороги у напрямку міста Сміла. Вже почалися підготовчі роботи до ремонту з вирубки порослі та чагарників, а також фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття.
У рамках поточного середнього ремонту буде влаштований новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.
В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 буде виконано наступний комплекс робіт:
 – влаштування водовідведення та водовідвідних труб;
 – укріплення узбіч та влаштування прикромкових лотків;
 – влаштування поширення проїжджої частини автодороги;
 – влаштування з’їздів з дороги;
 – влаштування автобусних зупинок та пішохідного переходу з автономним освітленням;
 – влаштування дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.
Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».
Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА