×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

27 Жовтня 2020, 12:15

26 жовтня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про заходи щодо запобігання поширенню на території району короновірусу COVID-19, яке провела голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко.
 Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Юрій Бердника поінформував про те, що відповідно до листа начальника штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня від 22.10.2020 № 12/93 та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.10.2020 згідно розрахунків рівнів епідемічної небезпеки, проведених у відповідності до постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених, протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" з 00.00 години 26 жовтня 2020 р.  „червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено на території наступних адміністративно-територіальних одиниць області:
у містах Золотоноша, Канів, Сміла та у Монастирищенському, Смілянському районах.
На території адміністративно-територіальних одиниць Черкаської області, де встановлений „червоний" рівень протиепідемічної небезпеки, встановлюються карантинні обмеження, відповідно до п.15 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“, зі змінами, та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.10.2020.
Враховуючи вищевикладене, та з метою недопущення ускладнення санепідситуації, пов’язаної із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановлених рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, комісія вирішила:
1.  Встановити на території Смілянського району «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
2.  Відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації розглянути питання переведення закладів загальної середньої освіти, по завершенню осінніх канікул, на дистанційну форму навчання до 15.11.2020.
3.  Виконавчим комітетам сільських рад, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад провести разом з представниками підрозділів Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області роз’яснювальну роботу із складанням протоколів про адміністративні правопорушення за порушення карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої каронавірусом SARS-CoV-2, відповідно статті 443 та пункту 2 частини першої статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
4.  Виконавчим комітетам сільських рад, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 (із змінами), відповідно до встановленого на адміністративній території рівня епідемічної небезпеки.
5.  Смілянському відділу поліції ГУНП у Черкаській області, Смілянському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області забезпечити здійснення контролю за виконанням обмежень, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“, зі змінами.
6.  Інформацію про хід виконання рішення комісії надати до райдержадміністрації через сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.