×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Голова РДА закликала до об'єднання зусиль задля забезпечення належного проведення волевиявлення громадян

22 Жовтня 2020, 15:18

Сьогодні, 22 жовтня, голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко за участю керівників окремих структурних підрозділів адміністрації провела нараду з керівниками територіальних органів виконавчої влади.

Обговорено питання сприяння підготовці та проведенню чергових виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

Голова райдержадміністрації зауважила, зокрема, про таке:

"На сьогодні виборчий процес завершується. До проведення виборів ми готові. Але слід звернути особливу увагу на дотримання вимог протиепідемічних заходів, а саме: масковий режим, наявність дезінфікуючих засобів, соціальна дистанція, температурний скринінг, особиста ручка у виборця".

Валерія Бандурко наголосила, що основна увага має бути зосереджена на забезпеченні проведення чесних та прозорих виборчих перегонів, на яких мешканці району зможуть безперешкодно здійснити своє волевиявлення на користь того чи іншого кандидата або ж політичної партії відповідно.

Тому голова Смілянської райдержадміністрації закликала всіх до конструктивної роботи, до об’єднання зусиль органів державної влади, правоохоронних структур, громадськості до спільної справи - долучитися до забезпечення належного проведення волевиявлення громадян. Адже важливо, щоб нинішні місцеві вибори відбулися чесно, прозоро та стали хорошим взірцем в подальшому.