×

Діяльність РДА

Район сьогодні

У Смілянському районі людей поважного віку привітали подарунками

01 Жовтня 2020, 16:26

1 жовтня щороку в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, оголошений 50 сесією Генеральної асамблеї ООН, а в Україні – День ветерана. У цей день у нашій державі, а отже і в районі вшановуються всі ветерани війни і праці. Про цих поважних людей можна писати романи і повісті, адже долі їхні багато в чому схожі з історією нашої багатостраждальної держави.

Сьогодні понад 2 тисячам ветеранам району  надаються послуги територіальним центром, з них майже 700 особам соціальні робітники надають послугу догляду вдома. І хоча карантин вніс свої корективи в діяльність кожної організації, проте соціальні робітники на посту.

Завдяки меценатам Християнської Місії «Милосердя та здоров’я» 10 довгожителям району були вручені продуктові набори, а 4 поважних бабусь із с.Тернівки, зокрема Катерину Слободяник, Галину Сизонову, Зінаїду Клименко та Зінаїду Слободяник щиро вітали зі святом та вручали подарунки голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко, директор територіального центру Галина Кравченко, Тернівський сільський голова Ірина Борисенко.

У цей день в селах району, зокрема в с.Куцівка, Голов’ятине, Залевки, Костянтинівка та інших, керівники сіл спільно з головами рад ветеранів, соціальними   робітниками вітали довгожителів, одиноких зі святом, відвідавши їх вдома та вручивши продуктові набори.

До цієї благородної місії в більшості сіл району підключилися керівники підприємств, організацій, підприємці та  місцеві меценати. Адже шанобливе і соціально відповідальне  ставлення до стареньких – запорука і гарантія благополуччя для тих, хто  так чи інакше стане на їхнє місце в наступних роках. Не будемо про це забувати.