×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Жіноче свято в клубах та любительських об’єднаннях ветеранів

10 Березня 2020, 15:16

Щороку з приходом весни кожна жінка, незважаючи на вік, почувається особливою, коханою та вродливою. Адже саме цієї пори жінки відзначають своє свято, а чоловіки намагаються зробити його неповторним.

Панував весняний настрій і в клубах та любительських об’єднаннях району, зокрема в с.Макіївка, де члени клубів «Берегиня» та «Ми іще молоді» зібралися разом та вже вкотре зустріли свято у дружньому колі. Як і кожного року, соціальний працівник Людмила Крамар підготувала для ветеранів концертну програму спільно з учасниками художньої самодіяльності сільського будинку культури, які допомогли в організації святкового концерту. Ветерани отримали не лише чудовий настрій, а й невеличкі подарунки від соціального працівника.

Святкова атмосфера панувала  і в любительському об’єднанні «Горлиця» с.В.Яблунівка. Соціальний працівник Галина Кулик організувала для ветеранів свято, а директор сільського будинку культури Руслан Касьян радо допоміг їй в цьому.  Вони підготували святковий концерт з піснями та веселими конкурсами. А ще кожна жінка отримала приємний сюрприз від Андрія Дубовика, ветерана, члена клубу «Горлиця»  - букетик весняних котиків.