×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Оточені турботою літні люди с.Ротмістрівка та Куцівка дякують соціальним робітникам

10 Березня 2020, 13:14

05 березня 2020 року завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Людмилою Жук, соціальним працівником Оленою Демиденко було перевірено якість надання соціальних послуг соціальними робітниками с.Ротмістрівка Ніною Бойко, Наталією Лебедько та Ларисою Поліщук  та с. Куцівка Тетяною Кравець та Ольгою Герасименко.

Під час перевірки ми відвідали 13 одиноких та 9 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Крім того,  була доставлена та вручена гуманітарна допомога для жителів  с.Куцівка.

Всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром  та одинокими.

Приємно, що наші соціальні робітники турбуються про своїх підопічних, намагаються вчасно вирішувати їх проблеми, дбають про забезпечення паливом та вчасно оформляють  субсидію .Вже з початку 2020 року вони вже оформили субсидії своїм підопічним на тверде паливо

Напередодні жіночого свята 8 Березня соціальні робітники привітали своїх підопічних, хто невеличким подарунком, а хто кожному вручив весняні котики.

Яскраве враження ми отримали, відвідуючи підопічну с.Ротмістрівки Краснокутську Марію Семенівну, якій  25 січня виповнилося 98 років. Вона пережила дуже багато, але, незважаючи на свій стан, вона турбується навіть про птахів, не забуваючи насипати їм пшенички. Також цікавими спогадами про своє життя поділилися Ковпак Надія Петрівна та Личак Софія Андріївна.

Приємно було чути від підопічних слова подяки на адресу наших соціальних робітників за їх порядність, відповідальність, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, за  якісне і своєчасне надання соціальних послуг та  шанобливе ставлення до ветеранів, людей похилого віку.