×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Свято весни завітало і до терцентру

10 Березня 2020, 09:56

Міжнародний жіночий день. Цього свята чекають жінки усього світу із особливим трепетом та сподіваннями, адже це фактично іще один день народження в році, коли квіти, подарунки і увага зосереджуються тільки на ній, витонченій і слабкій (тільки цього дня) леді.

Зараз у тренді досить феміністичні твердження, мовляв, 8 Березня – це не про квіти, не про жіночу слабкість, адже історія свята дає зовсім інший посил. Але більшість жіноцтва все ж люблять це свято саме за увагу до своєї персони, за особливо натхненні слова у свою честь. Ось і колектив територіального центру, який на 98 відсотків складається із жінок, не оминув цього свята і з родзинкою його відзначив.

Як завжди, активну участь в організації святкування взяла профспілка. Вона підготувала для кожної колежанки приємний подарунок – книги для запису рецептів та красиві серветки до святкового столу. Крім того, кожна працівниця терцентру почула на свою честь не просто вітання, а вірші, написані спеціально для кожної.

А справжньою родзинкою дійства стала виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва «Поезія рук невтомних», на якій свої доробки представили терцентрівські рукодільниці – головний бухгалтер Світлана Бєльська, провідний бухгалтер Антоніна Береговенко, економіст Тетяна Яковлева, завідуюча відділенням Тетяна Мальованна і фахівець із соціальної роботи Анна Третяк. Вишивка хрестиком традиційного одягу, рушників та картин, ікона бісером, аплікація та малюнок, декорування, в’язання бісерних прикрас – це та краса, яка була представлена на експозиції. Яскраві роботи наочно показали, що працівниці терцентру не лише прекрасні спеціалісти у своїй галузі, але й чудові майстрині. І знову профспілка попіклувалася про те, щоб відзначити презентами учасників виставки – заохочення до майбутніх шедеврів.

Тож свято 8 Березня у терцентрі виявилося різноплановим, розмаїтим та насиченим. У повітрі відчувався аромат весни, у кабінетах – приємних парфумів, а в душах кожної жінки панувало тепло, бо це її день, у який вона безроздільно володіє світом.