×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Прекрасні, чарівні, мудрі, любі, милі, добрі, турботливі, працьовиті і найкращі колеги, соціальні робітники і працівники, ветерани соціального захисту, всі наші Берегині!

05 Березня 2020, 15:59

Щиросердно вітаю вас з найчарівнішим святом весни – 8 Березнем!

Жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Саме із жінкою пов’язані чудові миті нашого життя – материнська ласка, бабусина турбота, ніжність коханої, любов доньки.

Безмежна подяка вам за таку нелегку, але почесну працю – турбуватися про інших, нести тепло сердець, підтримку, допомогу кожному, хто їх потребує. Від усього серця бажаю, аби кожна жінка в Україні, на нашій Смілянщині була щасливою – у материнстві, у коханні, у праці, у сім’ї, в особистих досягненнях, у колективах. Без вас світ би втратив музику і поезію, барви і аромати, силу і витримку!

Тож хай у кожній жіночій долі буде завжди сонячно і затишно. Нехай весна несе вам  натхнення, красу, чудовий настрій, увагу і повагу, нехай здійснюються ваші найзаповітніші мрії.

Міцного здоров’я вам, Божого благословення в усьому, справжнього жіночого щастя, мирного неба і належної оцінки державою вашої місії, дорогі Берегині українського роду!

 

З повагою - директор територіального центру,

Заслужений  працівник соціальної сфери  України                                                       Галина Кравченко