×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Свято мудрих та чарівних берегинь у с.Ротмістрівка

05 Березня 2020, 13:01

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня у філії відділення денного перебування зібралася вся жіноча родина клубів та любительських об’єднань «Струни душі», «Промінь добра» та «Зустріч» с.Ротмістрівка. Привітати жінок зі святом завітав і голова Ротмістрівської громади Володимир Ховайба.

Соціальний працівник відділення Тамара Кривошея, творча й енергійна жінка, спільно із художнім керівником Тетяною Волинець в організацію свята для своїх підопічних вклали і душу, і серце, і всі свої організаторські здібності. Були тут і пісні ветеранів, і троїсті музики, а ведучий свята, голова ради ветеранів села Сергій Мошенський всім жінкам присвятив свої вірші та пісні у власному виконанні. Тамара Іванівна влаштувала також виставку виробів, виготовлених ветеранами протягом їхніх занять.

Свято пройшло душевно й весело. Прийшли привітати жінок-ветеранів і молоде покоління – учні середньої школи, які своїми віршами та піснями розчулили своїх бабусь до сліз. Завершився захід чаюванням із пирогами, які напекла сама соціальний працівник для своїх ветеранів.

Така весняна передсвяткова зустріч жінок-ветеранів ще раз переконала, як добре, що в громаді дбають про них, що є світлиця, де вони можуть зустрічатися, і що такі заходи додають сили, натхнення і прагнення радіти життю, весні, святу.