×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про конкурсу на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP)

25 Лютого 2020, 16:52

У рамках проекту „Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки“ громадською організацією Фонд „Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу“ було оголошено IV етап конкурсу на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату  (SECAP)  у 2020 році.

У конкурсі можуть прийняти участь міста, селища та ОТГ з чисельністю населення не більше 100 тис. жителів.

Переможці конкурсу до вересня 2020 року отримають написаний План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату  (SECAP) , а також їм будуть надані консультації та допомога в написанні заявок на фінансування заходів, які увійдуть до розробленого SECAP.

Важливою умовою участі у конкурсі є участь або бажання приєднатися до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері та можливість надання не менше 50% від вартості проведення інвестиційних розрахунків Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) . 

У разі зацікавленості просимо Вас, вказавши у темі листа konkurs_secap_назва громади, надіслати на електронну адресу громадської організації такі документи:

  1. заповнену аплікаційну форму (формат Word документ) та її сканкопію з підписом Голови громадиі печаткою (формат PDF);
  2. лист на офіційному бланку з підтвердженням про готовність до фінансування не менше 50% від вартості проведення інвестиційних розрахунків Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP);
  3. заповнену „Анкету для визначення рейтингу громади“.

Контактна особа: Руслан Щербаков, тел.: +38(095) 317 24 47;  +38(098) 290 36 36.

Кінцевий термін подачі заявок: 31 березня 2020 р. 16 год. 00 хв.

Додатки   1. Інформація про конкурс ПДСЕРК 2020 на 2 арк. в 1 прим.

                2. Заявка на конкурс ПДСЕРК на 1 арк. в 1 прим.

                3. Анкета для визначення рейтингу на 1 арк. в 1 прим.