×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про припинення права користування земельною ділянкою Фермерському господарству «Вовківське»

25 Лютого 2020, 13:06

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

20.02.2020

 

№ 35

 

 

 

Про припинення права користування

земельною ділянкою Фермерському

господарству «Вовківське»

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 3 статті 31  Закону України «Про оренду землі», пункту 35 договору оренди від 21.04.2010, та розглянувши заяву ФГ «Вовківське»  щодо припинення права користування земельною ділянкою шляхом дострокового розірвання договору оренди землі  за взаємною згодою сторін:

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою за рахунок  земель водного фонду Фермерському господарству  «Вовківське»,  яка надана в  оренду згідно з договором оренди землі  для ведення фермерського  господарства, шляхом розірвання договору  оренди землі за взаємною згодою сторін, зокрема земельною ділянкою за  кадастровим номером:

7123772000:02:002:0261, площею 3,1856 га.

2. Укласти угоду про дострокове розірвання  договору оренди  землі  та забезпечити передачу земельних ділянок  за актом прийому-передачі.

3. Повідомити міськрайонне управління у Смілянському районі та  м.Смілі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області про припинення права користування земельною ділянкою та зареєструвати припинення права оренди в  органі державної реєстрації прав на землю та нерухоме майно.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                                   Валерія БАНДУРКО