×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Вихованка ЦДЮТ зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів

25 Лютого 2020, 08:37

          З 18 до 20 лютого у Києві проходив заключний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.  

         Від Черкаської області у Київ поїхали всього дві дитини, обоє – зі Смілянського району. Черкащину представили Дар’я Дідківська, вихованка гуртка «Юний дослідник», учениця 11 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Березняки (керівник гуртка Катерина Олександрівна Дідківська) та Анна Погрібна, вихованка екологічного гуртка, учениця 10 класу ліцею ім.Є.Гуглі Балаклеївської ОТГ (керівник Сергій Ярославович Матерацький).

          Методичну роботу та фаховий супровід обом вихованкам гуртків надавала методист Центру дитячої та юнацької творчості Лідія Ярославівна Лифар.

       Дар’я Дідківська продовжила писати роботу, яку розпочала у минулому році і за яку отримала позитивні відгуки від київських науковців. Тема дослідження – вплив строків посіву на гібриди кукурудзи вітчизняної селекції в умовах лісостепової зони. За свою наполегливу працю та цікаве змістовне дослідження учениця отримала хороший результат – ІІ місце у  Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів.

       Аня Погрібна досліджувала порівняння умов пророщування насіння культурних рослин з метою отримання максимальної кількості хлорофілу. Робота дівчини  посіла ІІІ місце у конкурсі.

     Високі перемоги наших вихованок – це також велика заслуга керівників гуртків та методиста ЦДЮТ. Тому керівники отримали грамоти від Національного еколого-натуралістичного центру України (НЕНЦ).

 

Методист ЦДЮТ