×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Бiблiотека i письменники – спiвпраця для користувача

21 Лютого 2020, 16:34

    18 лютого в Смiлянськiй районнiй бiблiотецi вiдбувся семiнар бiблiотечних працiвникiв району на тему "Бiблiотека i письменники - спiвпраця для користувача".
    З обмiном досвiдом щодо спiвпрацi з мiсцевими поетами та письменниками виступила завiдуюча Костянтинiвською сiльською бiблiотекою Лариса Тищенко.
    Бiблiотекарi прослухали пряму трансляцiю брифiнгу на тему: "Стратегiя розвитку бiблiотек i повернення культури читання". Виступ заступника мiнiстра культури, молодi та спорту Iрини Подоляки викликав жваве обговорення нагальної теми присутнiми бiблiотекарями.
    На семiнар були запрошенi поети-земляки Володимир Ткаченко та Iгор Коваленко. Вони розповiли про те, як розвивали проект, який познайомив загал з iм'ям та творчiстю Тодося Осьмачки. Також, ними було наголошено, що рiшенням ЧОДА 2020 - Рiк Тодося Осьмачки.
    Письменники декламували власнi вiршi, знайомили аудиторiю з новими виданнями. Лiтератори створили невимушену та дружню атмосферу в бiблiотецi. Бiблiотекарi району отримали не лише задоволення вiд спiлкування з письменниками, а також нову лiтературу для поповнення фондiв сiльських бiблiотек.
    Ми щиро вдячнi за гарне спiлкування з Володимиром Тарасовичем та Iгорем Леонiдовичем. Будемо чекати на подальшi плiднi зустрiчi з ними.

 

                                                                                                                               Аліса Тищенко, 
                                                                                                                               директор Смілянської ЦРБ