×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про затвердження детального плану території вздовж вулиці Монастирської в адміністративних межах Плескачівської сільської ради

20 Лютого 2020, 12:34

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

13.02.2020

 

№ 28

 

Про затвердження детального плану території

вздовж вулиці  Монастирської в адміністративних

межах Плескачівської сільської ради

Смілянського району Черкаської області  для

розміщення об?єкту будівництва цілісного

майнового комплексу будівель громадського

призначення в межах земельних  ділянок

приватної власності

 

Відповідно до  статтей 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 8 статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, враховуючи матеріали пропозицій за результатами громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення детального плану території   вздовж  вулиці  Монастирської в адміністративних межах Плескачівської сільської ради  Смілянського району Черкаської області  для розміщення об?єкту будівництва цілісного  майнового комплексу будівель громадського призначення в межах земельних ділянок приватної власності  від 24.01.2020,  надані Плескачівською сільською радою:

 

  1. Затвердити детальний план території вздовж  вулиці  Монастирської в адміністративних межах Плескачівської сільської ради  Смілянського району Черкаської області  для розміщення об?єкту будівництва цілісного  майнового комплексу будівель громадського призначення в межах земельних ділянок приватної власності.
  2. Детальний план території, зазначений в пункті 1 цього розпорядження, зберігати у секторі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації з метою використання при веденні містобудівного кадастру.
  3. Головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності  апарату райдержадміністрації  забезпечити оприлюднення детального плану території та цього розпорядження протягом 10 днів з дня його затвердження.

4.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою  та покладаю на  сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації.

 

 

Голова                                                                                     Валерія БАНДУРКО