×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Насичений тиждень для ветеранів промайнув швидко

18 Лютого 2020, 11:55

Цього тижня у світлиці відділення денного перебування с.Ротмістрівка було людно, весело та затишно. І для кожного ветерана тут завжди знайдеться заняття до душі, адже проводились і майстер-класи, і концерти, і дні іменинника, і курси кулінарної майстерності, і заняття спортом, а ще лекції та бесіди на найрізноманітніші теми.

З початку і до кінця тижня робота в філіалі кипіла. На початку відбувся кулінарний майстер клас, потім - засідання, на якому майстрині клубу «Струни душі» власними  руками прикрашали банки для освячення води, далі – щотижневе заняття групи «Здоров’я», а в кінці тижня усім дружнім колективом клубу «Зустріч» відзначили день святого Валентина.

Свято, як завжди, вдалося на славу. Ветерани привітали своїх друзів, які цього дня відзначали день ангела, а соціальний працівник Тамара Кривошея розповіла всім присутнім цікаву історію виникнення цього свята та пов’язані з ним легенди. А потім всі разом співали «Старі пісні про головне» - пісні молодості цих прекрасних людей, які не зважаючи на свій вік продовжують вести активний спосіб життя, заряджаючи своєю енергією оточуючих та показуючи власним прикладом, що на пенсії життя тільки починається.