×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Тримаючи «руку на пульсі»

18 Лютого 2020, 11:51

Наприкінці минулого тижня відбулося чергове засідання клубу «Берегиня» с.Макіївка, темою якого був огляд періодичних видань Черкащини. І хоча в еру інформаційних технологій  існує безліч способів дізнатися про основні події (це й інтернет, і телебачення, і радіо), але ні для кого не секрет, що для ветеранів найближчим, найзвичнішим та найдоступнішим джерелом інформації залишаються періодичні видання.

Тож на чергове засідання соціальний працівник Людмила Крамар зібрала ветеранів в читальному залі сільської бібліотеки, де підготувала  для огляду газети Черкащини. Разом вони ознайомлювалися із усіма основними подіями, які відбуваються в області та районі, і завзято обговорювали кожну новину. Здоров’я, політика, місцеві події, рецепти та навіть гороскопи – жодна тема не залишилася поза увагою.

А оскільки засідання відбувалося напередодні дна Святого Валентина, ветерани привітали своїх друзів, які цього дня святкують День ангела, що стало для іменинників справжнім неочікуваним сюрпризом.

Тож, дізнавшись усі актуальні новини сьогодення та набравшись позитивних емоцій, ветерани повертались додому, розмірковуючи про наступні зустрічі.