×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Роки йдуть, а спогади лишаються

18 Лютого 2020, 11:49

15 лютого минає 31 рік з дня виведення військ з Афганістану. Афганська війна залишила невиліковну рану в серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тисячі вихідців з України пройшли крізь цей вогонь, чесно виконуючи присягу, забезпечуючи спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання та вдячність їхніх народів. Тапер же, через багато років, залишилися тільки болючі спогади від тих днів, проведених далеко від дому, але бойові рани і досі болять.

Ми засвідчуємо  глибоку повагу і безмежну шану усім, кому довелося нести нелегку військову службу у цьому горнилі війни. З кожним роком історія все далі віддаляє нас від тих вогняних років. Але ми повинні пам’ятати і бути вдячними воїнам-інтернаціоналістам за вірне служіння Батьківщині, уміння перемагати, за готовність захистити.

Напередодні Дня виведення військ з Афганістану територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району підготував для своїх земляків-афганців подарунки та листівки, у яких висловили подяку за мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку.

До воїна-афганця Попілевича Сергія Ігоревича, жителя с.Будки, особисто завітали сільський голова Олексій Шульга, заступник директора терцентру Оксана Литвиненко, завідуюча відділенням натуральної та грошової допомоги Надія Мифодюк. Вони вручили подячну листівку, подарунок та поцікавилися життям-буттям воїна-афганця.

Дружній візит до ще одного афганця Леоніда Підварського, який проживає у с. М.Бузуків, здійснив голова Голов’ятинської сільської ради Олег Руденко. Він також поспілкувався із воїном-інтернаціоналістом, поцікався його потребами та передав подарунок від територіального центру.

Мужні чоловіки не стримували емоцій, дякували гостям за увагу та презенти, згадували тяжкі роки війни, розповідали про пережите та незабуте. І хай це болісні спогади, але вони змушують гостро відчувати життя, його прекрасні моменти та цінувати навіть найменші дрібниці. Головне – просто жити на своїй землі, радіти сонцю, піклуватися про дітей та онуків.