×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Кулінарний майстер-клас для ветеранів

12 Лютого 2020, 15:07

 У філіалі відділення денного перебування с.Ротмістрівка ніколи не буває сумно. Окрім цікавих тематичних занять та лекцій тут ветерани ще й співають, танцюють, займаються спортом та декоративно-прикладним мистецтвом.

Соціальний працівник Тамара Кривошея щоразу намагається розповісти ветеранам щось цікаве та навчити чогось нового. А оскільки сама Тамара Іванівна – ще й чудовий кулінар, тож вирішила поділитися майстерністю прикрашання тортів.

Приготувавши з дому тістечка та крем для їх прикрашання, соціальний працівник провела для ветеранів майстер-клас, після якого вони самі взяли до рук кондитерські мішечки та почали прикрашати свої тістечка. Поступово на них почали вимальовуватися троянди та чудернацькі фігури, що приносило ветеранам неабияке задоволення. Увесь процес роботи під керівництвом Тамари Іванівни виявився захопливим та веселим. І хоча результати їхніх старань не були ідеальними, але оскільки ветеран робили це вперше, майстер-клас можна вважати вдалим. А для наступного відточування майстерності вирішили такі заняття зробити регулярними.

Тож цього дня чаювання учасників клубу було не лише смачним і запашним, але й красивим.