×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Найстарішій жительці району 105 років

11 Лютого 2020, 15:57

11 лютого Марія Іванівна Стеблянко, жителька села Велика Яблунівка, зустріла свій 105 день народження. Її життєва доріжка розпочалася в 1915 році в с.Стеблянки Лебединського району Сумської області в багатодітній родині, закінчила 2 класи в місцевій школі.

Свою трудову діяльність розпочала в 1933 році наймичкою у господаря. Не може без хвилювання згадувати бабуся голодомор, який забрав більшість її рідних, війну, в якій безвісти пропав її чоловік. А єдина дочка Люба, яку народила в роки війни, це її надія і опора все життя. Тяжка праця колгоспниці не зламала її, вона має 40 років нелегкого трудового стажу. Важко повірити, що ця тендітна працьовита жінка все життя на важких роботах з дитиною на руках.

З 2001 року бабуся Марія разом з дочкою Любою і її сім’єю переїжджають у село Велику Яблунівку. Так і живуть удвох у затишному будиночку, який більше влітку наповнюється голосами онуків, правнуків та праправнуків.

У день поважного ювілею до довгожительки завітали з вітаннями та подарунками голова районної державної адміністрації Валерія Бандурко, староста села Тетяна Комнатна, директор терцентру Галина Кравченко. Зворушена Марія Іванівна не стримувала сліз і щиро дякувала за увагу і повагу до неї, її життя. Гості висловили велику подяку і дочці ювілярки Любов Дмитрівні, яка доглядає її, своєю любов’ю, турботою і теплом продовжує мамі довголіття.

Тож з роси і води Вам, добрі люди, хай доля буде прихильною до Вас, а роки дарують спокій, затишок і турботу рідних та близьких.