×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Співробітник Служби безпеки України завітав на засідання клубу

06 Лютого 2020, 19:14

     Члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, 5 лютого 2020 року зібралися на чергову зустріч.

   За сприяння сільського голови Олексія Шульги засідання клубу відвідав цікавий гість – співробітник Служби безпеки України в Черкаській області Ігор Сташенко, який поінформував присутніх про стан справ у Смілянській військовій частині, застеріг бути пильними і якщо зустрічаються підозрілі особи, залишені речі інші прояви підвищеного інтересу до військових об’єктів, то звертатися на гарячу лінію Управління СБУ. Присутні отримали листівки з цього приводу, де вказані номер телефону та електронна адреса, куди можна звернутися з відповідною інформацією.

    Сільський голова Олексій Шульга поінформував членів клубу в якому стані знаходиться вирішення питання про приєднання Костянтинівської сільської ради до Балаклеївської об’єднаної громади, а також відповів на запитання присутніх.

     Голова ради ветеранів Галина Попова привітала членів клубу, які нещодавно відсвяткували свої дні народження.

     Цього разу до уваги присутніх був представлений мистецький портрет «Душа української пісні». За допомогою електронної презентації присутні дізналися про видатну українську піснярку Марусю Чурай. В 2020 році виповнюється 395 років від дня народження цієї легендарної народної співачки, поетеси і композитора епохи гетьмана Богдана Хмельницького.  Її ім'я разом з іменами тих лицарів буремних років по праву займає почесне місце на скрижалях нашої історії.

     Познайомилися члени клубу з новою книгою Марії Ткачівської «Тримайся за повітря».

   Павло Клименко подарував сільській бібліотеці книгу Володимира Шкурупія «Останній поріг», а присутніх познайомив з біографією автора. Також розказав про видатного українського діяча Агатангела Кримського.

    Анатолій Поліщук говорив про історію України від Ярослава Мудрого і до сьогодення, роблячи висновок, що українцям у всі віки не вистачає єдності.

    Пісні  у виконанні учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) прикрасили засідання клубу.

 

Лариса Тищенко,
завідуюча Костянтинівською
сільською бібліотекою