×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Семінар для вчителів іноземної мови та спеціалістів психологічної служби «Особливості психофізичного розвитку підлітків».

20 Січня 2020, 15:33

19.12.2019 року на базі Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів був проведений семінар для вчителів іноземної мови та спеціалістів психологічної служби «Особливості психофізичного розвитку підлітків».

З метою ефективної співпраці між учасниками освітнього процесу вчителькою англійської мови Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Труш І.В. був підготовлений та проведений урок англійської мови «Традиції Різдва у різних країнах світу». Директор  Центру ФППДРДП Показаньєва М.В. підготувала інформацію про особливості особистості у конфліктних ситуаціях, провела практичне заняття з використанням техніки «коло» у нестандартних ситуаціях. Методисткою відділу освіти Євзюрою О.В. було висвітлено питання про особливості психофізичного розвитку підлітків.

Під час проведення семінару обговорили актуальні питання розвитку дітей підліткового віку, їх особливості сприйняття довколишнього світу, шляхи самореалізації.

 

Євзюра Олександра, методист відділу освіти