×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про припинення права користування земельною ділянкою в адміністративних межах Залевківської сільської ради

08 Січня 2020, 12:39

27.12.2019

 

№ 217

 

Про припинення права користування

земельною ділянкою в адміністративних

межах Залевківської сільської ради

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 141,142 Земельного кодексу України,     частини 3 статті 31, статті 32 Закону України «Про оренду землі»  та розглянувши заяву СТОВ «Залевківське»  щодо припинення права користування земельною ділянкою шляхом дострокового розірвання договору оренди землі  за взаємною згодою сторін в зв’язку з оформленням права власності на  землю спадкоємцями:

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою за рахунок  невитребуваних та неоформлених земельних ділянок (паїв) Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Залевківське»,  яка надана в  оренду згідно з договором оренди землі  для вирощування товарної сільськогосподарської продукції, в адміністративних межах Залевківської сільської ради, шляхом розірвання договору  оренди землі за взаємною згодою сторін, зокрема на земельну ділянку за  кадастровим номером:

7123782200:02:002:0004, площею 3,6110 га.

2. Укласти угоду про дострокове розірвання  договору оренди  землі  та забезпечити передачу земельної ділянки  за актом прийому-передачі.

3. Повідомити міськрайонне управління у Смілянському районі та  м.Смілі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області про припинення права користування земельними ділянками та зареєструвати припинення права оренди в  органі державної реєстрації прав на землю та нерухоме майно.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Голова                                                                                  Валерія БАНДУРКО