×

Діяльність РДА

Район сьогодні

ЗВІТ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» В ПАСТИРСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

09 Грудня 2019, 12:14

 З 25 листопада  по 10 грудні 2019 року в  Пастирській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів було проведено акцію «16 днів проти насильства». За планом роботи було створено Інформаційний дайджест «Ми – проти насильства». Для оформлення цього стенду учні 5-9 класів підготували листи-інформатори та антирекламу з розкриття даної теми. Соціальним педагогом школи з учнями 1- 9 класів було проведено анкетування «Явища шкільного та домашнього насильства» з метою виявлення обізнаності школярів про насильство в сім'ї та школі. Також  соціальний педагог Коваль М.В. провела тренінг для вчителів школи « Попередження насильства та жорстокої поведінки», виставка малюнків на тематику: «Щаслива сім’я – без насильства», «Наші долоньки проти насилля», заняття з елементами тренінгу «Ми звільнимо світ від насильства», заняття з елементами тренінгу «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», заняття з елементами тренінгу «СНІД проблема людства», тренінг «Насильство, жорстока поведінка: форми виявлення, профілактика, допомога», заняття з елементами тренінгу «Мої права в кольорах веселки». Учні мали можливість переглянути  відеоролики «Жорстокість серед підлітків», «Стоп насильство», «Скажи «Ні» насильству».

З  метою підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблеми торгівлі людьми  класними керівниками Плахотною С.Б. та Свиридовим О.С. для учнів 8-9 класів було проведено єдиний урок протидії торгівлі людьми з переглядом відеофільму «Станція призначення – Життя».

З метою розвитку навичок безконфліктного спілкування  для учнів  5-9 класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Попередження конфліктів у учнівському середовищі», «Конфлікт. Шляхи розв’язання конфліктів», «Що таке насилля. Види насильства»,  який провели  Похил Л.П., Пономаренко А.П., Микитюк Р.Н.

        Класні керівники  Шевченко М.П., Маслюк Г.А., (1-4 класу) провели квест для учнів 1-4 класів «Подолаємо конфлікти дружною командою» для згуртування колективу, розвитку  вербального і невербального спілкування та  навичок саморегуляції.

Виставку малюнків «Ми – проти насилля» організувала та провела вчитель образотворчого мистецтва Луцька О.М.

Також, класними керівниками, були проведені лекції, бесіди, тренінги «Я і мої права», « Права свої добре знай, обов’язки не забувай», « 1 грудня – день боротьби зі СНІДом», « Геть насильство над дітьми», заняття з елементами тренінгу « Як захистити свої права».

Практичним психологом проведено  :заняття з елементами тренінгу «Скажи насильству «НІ», заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», бесіда з елементами тренінгу «Життя без насильства», заняття з елементами тренінгу« Права людини та дитини», заняття з елементами тренінгу «Ти і закон» бесіда – лекція  «Насильство в учнівському середовищі. Куди звертатися».

 

Методист,  Олександра Євзюра