×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Про припинення права користування земельними ділянкою в адміністративних межах Березняківської сільської ради

29 Листопада 2019, 10:02

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.11.2019

 

№ 196

 

 

Про припинення права користування

земельними ділянкою в адміністративних

межах Березняківської сільської ради

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 141,142 Земельного кодексу України, частини 3 статті 31, статті 32 Закону України «Про оренду землі»  та розглянувши заяву  ДСП «Агрокомплекс» щодо припинення права користування земельними ділянками шляхом дострокового розірвання договору оренди землі за взаємною згодою сторін в зв’язку із оформленням своїх прав власниками земельних часток (паїв) :

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою за рахунок  невитребуваних та неоформлених  земельних ділянок (паїв)                           ДСП «Агрокомплекс»,  які  надані в  оренду згідно з договорами оренди землі  для вирощування товарної сільськогосподарської продукції, в адміністративних межах Березняківської сільської ради, шляхом розірвання договорів  оренди за взаємною згодою сторін згідно з умовами  договорів оренди:

7123781000:02:001:0727, площею 3,0541 га.

2. Укласти угоду про дострокове розірвання  договорів оренди  землі  та забезпечити передачу земельних ділянок  за актами прийому-передачі.

3. Повідомити міськрайонне управління у Смілянському районі та  м.Смілі Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області та орган державної реєстрації прав на землю та нерухоме майно про припинення права користування земельними ділянками.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю  на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

 

Перший заступник голови                                                   Олексій ПЄЧНІКОВ