×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Ветерани на презентації книги свого земляка «Макіївка. Крізь роки і століття»

22 Листопада 2019, 15:56

21 листопада члени клубу «Берегиня» с.Макіївка зібралися на чергове засідання. На цю зустріч йшли з неабиякою цікавістю, адже знали, що цього дня їх земляк, Хижняк Валентин Михайлович презентуватиме їм свою нову книгу «Макіївка. Крізь роки і століття».

Автор – це людина, яка народилася і виросла в с.Макіївка, все своє життя він віддав педагогічній роботі спочатку вчителем, а потім довгий час очолював Макіївську школу, і всі роки займався дослідженням рідного краю, адже є істориком не лише за освітою, а й за покликом душі. Його розповіді завжди зачаровують, адже Валентин Михайлович досліджує кожен факт, кожну подію, аналізує вчинки та поєднує все це у цікаві історії.

У своїй книзі Валентин Хижняк описав історію рідного села з часів його утворення, зупинився на кожній знаковій події не лише рідного краю, а й людей, які впливали на історичні факти та події Макіївки. Не оминув увагою і такі важливі сфери життя, як культура, медицина та освіта села. Особливу увагу він приділив традиціям, які складалися століттями та дійшли до сьогодення.

Ветеранів, як завжди, дуже розчулив виступ талановитого земляка, адже ця книга за своїм змістом їм настільки близька, що, здавалося, стосується саме кожного з них особисто. Вони щиро дякували автору та побажали йому творчих успіхів і здійснення всіх ідей, яких у Валентина Михайловича зріє чимало.