×

Діяльність РДА

Район сьогодні

Атестація - це шлях до самовдосконалення та професійного росту

21 Листопада 2019, 14:15

21 листопада цього року у територіальному центрі проводилась атестація соціальних працівників та інших фахівців соціальної роботи. ЇЇ мета–це підвищення рівня професійної діяльності таких працівників шляхом оцінки результатів їх роботи, ділових та професійних якостей, виявлених працівниками при виконанні їх службових обов’язків визначених професійно-кваліфікованими характеристиками посад і відображених у  посадових інструкціях.

Атестація такої категорії соціальних працівників проводиться 1 раз у три роки. Тож цього року атестації підлягала соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Демиденко Олена Юріївна, яка з 2013 року працює на посаді соціального працівника цього відділення.

Голова атестаційної комісії, заступник директора терцентру Оксана  Литвиненко ознайомила членів комісії з наказом про проведення та умови атестації. Як і годиться соціальний працівник витягла один з підготовлених білетів і почала готувати відповіді. Згодом була зачитана характеристика на соціального працівника, щоб члени комісії були обізнані про спеціаліста, який атестується. 

За час, який був відведений для відповідей, Олена Демиденко  відповіла письмово на всі чотири питання білета. Відкритим голосуванням члени комісії оцінили відповіді і в результаті соціальний працівник отримала 20 балів за 4 відповіді, що свідчило про високий рівень підготовки її до атестації.

Секретар атестаційної комісії інспектор з кадрів Галина Косодрига заповнила атестаційний лист, в якому одноголосно було записано рішення комісії про відповідність соціального працівника займаній посаді, та  рекомендовано зарахувати її до кадрового резерву. 

На засіданні атестаційної комісії були присутні, як експерти директор Галина Кравченко та завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Людмила Жук, які погодились з рішенням атестаційної комісії, подякували Олені Демиденко за старанність та відповідальність в роботі, побажали їй надалі працювати над підвищенням своєї кваліфікації, професійним ростом в майбутньому.